Yaşam

Kurtlar Vadisi Takımını Tehdit Eden Karagümrük Çetesi Olayının Detaylarına Çok Şaşıracaksınız!

Herkesi bir süre ekrana kilitleyen Kurtlar Vadisi hakkında komplo teorileri her zaman devam ediyor. Bunlardan en çok bilineni dizideki karakterlerin gerçek suç çetelerini temsil etmesiydi. Dizideki Cerrahpaşa çetesinin Nuri Ergin liderliğindeki Karagümrük çetesini temsil ettiği herkes tarafından kabul edilirken, Nuri Ergin dizide kendilerini kötü gösterdikleri için dizi grubunu bile tehdit etti!

Kaynak:https://twitter.com/kvefsaneleri/stat…

Özellikle ilk 97 bölümüyle televizyon dünyası için bambaşka bir olay olan Kurtlar Vadisi, halen en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alıyor.

2003 yılında Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla yayınlanmaya başlayan dizi, istihbarat, siyaset ve mafya konularıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.

Özellikle dizideki karakterlerin gerçek mafya patronlarını temsil ettiği yönündeki komplo teorileri bir süredir gündemdeyken, geçmişte yaşanan bir olay bu teoriyi güçlendiriyor.

Söz konusu teoriyi güçlendiren en önemli olay ise Karagümrük çetesinin elebaşı Nuri Ergin’in Kurtlar Vadisi ekibini tehdit etmesi!

Kurtlar Vadisi’nde Cerrahpaşalılar olarak gösterilen Karagümrük çetesinin elebaşı Nuri Ergin, dizide kötü gösterilmelerine sinirlendi ve canlı yayında Necati Şaşmaz ile Raci Şaşmaz’ı tehdit etti.

İşte Şaşmaz kardeşlerin tehdit edildiği video:

Söz konusu tehdidin ardından korumalarını artıran Şaşmaz kardeşler, Mehmet Ağar’la iletişime geçerek onu aracı yaptılar.

Dönemin basına da yansıyan bu olay Şaşmaz kardeşlerin Nuri Ergin’den özür dilemesiyle son buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu